“Безпечна Україна – безпечна Європа”, або хто стане наступною мішенню Кремля?

П'ятниця, 07 березня 2014 09:00 Автор  Оксана Козак
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Питання України стало головною темою у Дубліні на з‘їзді Європейської народної партії.

На з‘їзд Європейської народної партії приїхали провідні політики проєвропейського руху. Українська діаспора у Дубліні закликала міжнародну спільноту не залишати Україну наодинці з Москвою. Люди вимагали від Путіна вивести війська, скандуючи “Безпечна Україна – безпечна Європа”.

Україну на зустрічі найбільшої партії Європи представляли два імовірні кандидати в президенти – Віталій Кличко та Юлія Тимошенко. Лідер УДАРу закликав гарантів цілісності України посилити тиск на Москву, наголошуючи, що нестабільність загрожує всій Європі. Переконувала діяти жорсткіше і Тимошенко, підкреслюючи, що одним Кримом Путін не обмежиться.

На думку екс-президента Грузії, дії Кремля у Криму є класичним прикладом анексії. Михаїл Саакашвілі, за часів якого сталася війна в Південній Осетії, а також представники балтійських країн, вважають, що наступні мішені вже обрано.

Михаїл Саакашвілі, колишній президент Грузії:

“Росія оголосила, що збирається анексувати Крим. Той самий план вони мають щодо окупованих грузинських територій, і, схоже, щодо Придністров‘я також. Ніхто з часів Гітлера не намагався зробити щось подібне в Європі. Але згадаймо, як тоді всі казали “Давайте віддамо йому це, може він заспокоїться”. Однак Гітлер не заспокоївся. Що більше країн згодовувати таким людям, то більшими будуть їхні апетити”.

Андріус Кубіліус, колишній прем‘єр-міністр Литви:

“Хто буде наступним? У думках більшості людей панує очевидна відповідь. Балтійські країни не є захищені. У моїй країні, в Литві, ми відчуваємо себе в небезпеці”.

Латвія побоюється окупації від Росії

 

 

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається