Попередні списки міністрів в новому Кабміні

Середа, 26 лютого 2014 08:49 Автор  Орест
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Нова влада майже затвердила списки кандидатів нового Кабінету міністрів. А Юлія Тимошенко пропонує віддати Раді "Майдану" більшість міністерських портфелів.

Журналіст Мустафа Найем у вівторок увечері оприлюднив орієнтовний список кандидатів у Кабмін на чолі з Арсенієм Яценюком або ж Петром Порошенком.

Склад майбутнього уряду пізно ввечері обговорювався на засіданні ради "Майдану". Збори активістів проходили в закритому режимі у приміщенні Верховної Ради.

Один із учасників заходу повідомив журналістам, що "На засіданні була присутня Юлія Тимошенко, вона зажадала більшість місць в уряді віддати громадським активістам".

Член ради "Майдану" Ігор Луценко додав: "Обговорювали попередній список, який зачитав Андрій Парубій, домовилися зібратися в середу о 14:00 і обговорити пропозиції, щоб о 19:00 уже затверджені кандидатури винести на віче, яке відбудеться на Майдані Незалежності".

"Громадським активістам дістанеться близько 1/3 міністерських крісел – переважно гуманітарний блок", - заявив Ігор Луценко.

Згідно зі списком, оголошеним на засіданні, Міністерство культури запропоновано очолити "голосу Майдану" Євгенію Ніщуку; Міністерство молоді й спорту – одному з лідерів Автомайдану Дмитру Булатову, Міністерство освіти – керівнику Києво-Могилянської академії Сергію Квіту, Мінздоров'я – Ользі Богомолець (іще один кандидат – координатор медслужби Майдану Олег Мусій), Міністерство закордонних справ – нардепу Лесі Оробець ("Батьківщина").

Мустафа Найем

У фракції УДАР запевнили, що взагалі не претендують на керівництво міністерствами. Один із соратників Віталія Кличка заявив, що УДАР "націлений на президентські вибори, і якщо нам віддадуть якесь міністерство, то його очолить не "ударівець", а технократ".

Лідер "Свободи" Олег Тягнибок сказав, що його в уряді не буде, як і Ірини Фаріон, якій, за чутками, могли довірити Міністерство освіти. Однак додав, що ""Свобода" ще остаточно не затвердила рішення про участь у Кабміні.

 

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається