Перший регіональний фестиваль української культури "Українські барви в Саратові"

Четвер, 05 грудня 2013 06:21 Автор 
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Українці Росії

30 листопада 2013 в місті Саратові відбувся перший регіональний фестиваль українських культур «Українські барви в Саратові» , організував його
 голова «Саратовського Земляцтва Українців Поволжя» Шелест Аркадій.

З українськими піснями і танцями виступили творчі колективи з 11 районів області: Федорівський, Вольський, Самойлівський, Дергачівський, Балашовський, Хвалинський, Калінінський, Єкатеринівському, Новобурасского, Радянський, Балаковської. Всього у фестивалі взяли участь 19 самодіяльних колективів, понад 180 людей.

Ми, учасники ансамблю української народної пісні «Господарочка» та ансамблю козачої пісні «Станиця Вільна» міста Балаково, де художній і музичний керівник Леонід Коваленко, взяли активну участь у фестивалі. Тема фестивалю присвячена майбутньому 200 - річному ювілею з дня народження великого сина українського народу поета, художника, публіциста Т.Г.Шевченка.

Готуючись до цієї події, розучили пісні на слова Т.Шевченка: «Думи мої, думи», «Реве та стогне Дніпр широкий».

Виступ наших колективів глядачі прийняли тепло і сердечно. Члени журі гідно оцінили наші виступи. Ми отримали Дипломи, Листи Пошани від міністра з національної політики і громадських зв'язків Саратовської області Шинчук Б. Л. , Сувеніри з логотипом фестивалю..

Додому верталися в гарному настрої. Думка, що українські народні традиції, народна творчість живе і розквітає на волзької землі, зігрівала нас.

Народні традиції та звичаї - це сакральний інформаційний код, тонка ниточка, що поєднує сьогодення з неймовірною архаїкою, духовним і культурним спадщиною предків. Вони є сполучною ланкою часів, епох і народів. Ми дбайливо зберігаємо багатюще народну спадщину, культуру наші предків, розвиваємо і активно передаємо наступним поколінням.

Євдокія Примакова,
керівник фольклорно- етнографічної
української групи «Червона калина»

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається