Звернення Союзу Українців Богемії. Українці Чеської Республіки

Понеділок, 02 грудня 2013 09:21 Автор  Владислав
Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Наш Союз засуджує використання сили проти мирних мітингувальників, що прикро сталося 30 листопада 2013 року на Майдані Незалежності в Києві. Волевиявлення європейських прагнень вилилось, на наш привеликий жаль, в брутальне побиття та придушення українського чину. Українці Чехії всім серцем розділяють біль свої братів та сестер в Україні та сприятимуть надалі їх бажанню бути частиною Єдиної Європи! Союз Українців Богемії закликає владу та опозицію дотримуватись принципів свободи, демократії та поваги до прав людини в процесі розбудови європейського суспільства в Україні. 

1.12.2013
Náš svaz odsuzuje zneužití síly proti pokojným demonstrantům, která byla spáchána dne 30. listopadu 2013 na náměstí Nezávislosti v Kyjevě. Projev proevropských snah se bohužel změnil v brutální bití a potlačení ukrajinského hnutí. Ukrajinci v České republice celým srdcem sdílí bolest svých bratrů a sester na Ukrajině a nadále budou pomáhat jejich snaze být součástí jedné Evropy. Svaz Ukrajinců Bohemie apeluje na vládu a opozici k dodržování principu svobody, demokracie a lidských práv v procesu vývoje evropské společnosti na Ukrajině.

Союз Українців Богемії є неурядова та неполітична організація українців та прихильників української культури в Чеській республіці. СУБ сприяє розвитку і популярізації національної культури та націлений на відстоювання інтересів української громади в Чехії, зокрема в Карловарському краї. www.sub.wbs.cz

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається