У День подяки у Чикаго українці танцем підтримали Євромайдан

П'ятниця, 29 листопада 2013 09:04 Автор  Марта Патика
Оцініть матеріал!
(3 голосів)

Український ансамбль «Громовиця» взяв участь у градіозному параді до Дня Подяки в Чикаго. Молоді українські танцюристи станцювали гопак на цетральній площі міста серед чиказьких хмарочосів та на очах у мільйонної публіки у прямому ефірі американського телебачення.

Танцюристи «Громовиці» вирішили присвятити свій виступ Євромайдану і Україні. На підтримку європейських прагнень українців вони пов’язали на руках сині стрічки із зображенням тризуба.

«Ми – Євромайдан! Ми солідарні з братами і сестрами України, які зробили свій вибір, це – свобода. Ми, українські сини і доньки вільної Америки, звертаємося до всіх людей доброї волі допомогти Україні відстояти своє право на майбутнє», – розповіли танцюристи.

Молодь з «Громовиці» пройшла з танцем декілька кварталів центральною чиказькою вулицею Стейт. Багатотисячна публіка зустрічала 31 українського танцюриста гучними оваціями.

«Для нас велика честь представити не тільки молодь на американській землі, а й показати Україні, що наша душа, наше серце з ними на Майдані. А ми на майдані тут, в Чикаго, але наше серце українське», – заявила керівник ансамблю Роксана Пилипчак, повідомляє VIDIA.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається