Українська діаспора Литви пікетувала посольство

Вівторок, 26 листопада 2013 06:32 Автор  Орест
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Ми за європейську інтеграцію України! – такі заклики українських студентів лунали під стінами українського посольства у Вільнюсі.

Українці в Литві

Під стінами дипмісії з саморобними плакатами стояли тільки 6 осіб, оскільки литовське законодавство не дозволяє стихійних протестів під посольствами, якщо до них долучилося понад 9 осіб.

Однак учасники пікету вважають, що зробили головне: висловили підтримку Євромайданові в Україні, заявила Радіо Свобода одна з учасників пікету, львівська студентка Марія.

«Наш головний мотив – долучитися до українців, які на майданах українських міст вимагають відновлення курсу на інтеграцію з ЄС. Перебуваючи за кордоном – це найменше, що ми можемо зробити», – сказала вона.

Представники посольства України в Литві до протестувальників не вийшли. Так само, як і днем раніше вони проігнорували українське містечко у Вільнюсі, на яке планували прийти.

Українські активісти у Литві мають намір днями провести численніші акції, які, на їхню думку, можуть підштовхнути учасників Вільнюського саміту підписати угоду про асоціацію України з ЄС.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається