Євромайдан у Відні! ВІДЕО

Понеділок, 25 листопада 2013 09:05 Автор  Марта Патика
Оцініть матеріал!
(4 голосів)

Євромайдан Відень

Українці у Відні зібрались 24 листопада, на Graben, одному з центральних майданів австрійської столиці, щоб привселюдно висловити свою позицію та підтримати Євромайдан.

Відень

Учасники австрійського Євромайдану організувалися через соціальні мережі: після того, як акція за євроінтеграцію розпочалася у Києві, українці Австрії створили у «Фейсбуці» сторінку зустрічі 24 листопада, на яке почали запрошувати представників громади.

Всі учасники тримали в руках прапори України та Європейського Союзу. В такий спосіб українська діаспора висловила свій протест проти рішення уряду припинити євроінтеграцію. Українці Відня вимагають скасувати «антиукраїнське» рішення та закликають українське керівництво не відмовлятись від європейського курсу розвитку.

Україна – географічно європейська держава, з багатою культурою і традиціями. Прийшов час, коли українці одноголосно висловлюються за те, щоб країна ще й економічно наближалася до Європи.

«Нам потрібний цей прогрес – Україна у ЄС!», «Україна – це Європа!», «Україно, ми з тобою!» – з цими та подібними гаслами вийшли українці в осінню негоду, щоб об’єднатись із земляками, які за таких же погодних умов мужньо проявляють свою позицію на Майданах України і світових площах, не погоджуючись із рішенням влади – призупинити євроінтеграцію.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається