«Міс глядацьких симпатій» конкурсу Miss Ukrainian Diaspora

Вівторок, 22 жовтня 2013 05:51 Автор  Марта Патика
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Оксана Шараневич

В Інтернеті фінішувало онлайн-голосування за найкрасивішу представницю української діаспори. За версією інтернет-користувачів, найгарнішою українкою діаспори є Оксана Шараневич.

За підсумками інтернет-голосування, яке тривало на сайті конкурсу від 15 до 20 жовтня включно, найбільшу кількість голосів – 3925 – набрала учасниця №6 з Рівного Оксана Шараневич.

Майже стільки ж голосів здобула галичанка №12 Анжеліка Кузів, за яку віддали голоси 3853 користувачі та 432 «лайків» у Facebook. 

Зараз вона мешкає в Чикаго, переїхала до Америки в три роки, але стверджує, що любить і пам'ятає свій рідний край.

Третє місце за версією інтернет-користувачів із 2737 балами посіла красуня під номером 14 Анна Мороз. Вона народилася в Дніпродзержинську та вже майже два роки живе в Чикаго.

Під своєю фотографією Оксана Шараневич написала: «Я народилася на рівненському Поліссі, в містечку Костопіль. У цьому казковому лісовому краю пройшли моє дитинство і юність. Як і багатьох нас, життя привело мене в Америку, де живу в Клівленді штат Огайо, працюю косметологом. Ще в дитинстві батьки, дідусь навчили мене душею і серцем любити народну пісню. Так і народилася заповідна мрія – стати співачкою.

Коли гостюю в рідних краях – займаюся пісенною творчістю, беру участь у різних концертних програмах – це Рівне, Львів, Київ. Виступала на Євро-2012».

Оксана

Сценічне ім'я Оксани – «Санна» (www.ok-sanna.com). Своєю піснею, за словами дівчини, вона прагне об'єднувати українську діаспору з нашою батьківщиною. «Бо і в далекій Америці ми рідні та гідні діти своєі працьовитої землі України», – зазначає Оксана.

Голосування відбувалось у рамках конкурсу Міс Українська Діаспора 2013, переможницю якого наразі не назвали.

голосування

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається