У Вірменії відкрили перший пам'ятник Шевченку

Середа, 17 жовтня 2018 12:03 Автор  Оксана Козак
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

У столиці Вірменії Єревані 13 жовтня відкрили перший пам’ятник українському письменнику, художнику ХІХ століття Тарасу Шевченку.

6504881

У заході взяли участь українські дипломати і вірменські політики, представники української громади Вірменії та актив вірменської діаспори України, місцева інтелігенція.
"Відбулася церемонія освячення монумента. Творчий колектив Дніпро заспівав пісню Реве та стогне Дніпр широкий, а дівчата Єреванського ННІ ТНЕУ виконали композицію Як у нас, на Україні", - йдеться в повідомленні посольства України у Вірменії.
На закінчення заходу до пам'ятника Кобзарю поклали квіти.
22096121
 

Нагадаємо, у 2003 році в Єревані був закладений камінь на місці майбутнього пам’ятника Великому Кобзарю. У травні 2013 року пам’ятник Тарасу Шевченку в Єревані було встановлено. Його архітектором є С. Сардарян, автором — В. Петросян. Урочисте відкриття монумента відбулося тільки 13 жовтня 2018 року. Пам’ятник розташований у парку «Охакадзев», що на вул. Лусаворича (Просвітителя).

Taras Shevchenko monument in Yerevan

Щорічно біля пам'ятника українською діаспорою проводяться заходи з відзначення річниці від дня народження Т. Г. Шевченка.

999 Shevchenko big

 

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається