Позиція Італії щодо підтримки суверенітету та територіальної цілісності України є чіткою та послідовною, - посол Італії в Україні

Вівторок, 24 липня 2018 08:01 Автор  Ніна Петриківська
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Давіде Ла Чечіліа Давіде Ла Чечіліа

Позиція Італії щодо підтримки суверенітету та територіальної цілісності України залишається чіткою та послідовною.

Про це заявив посол Італії в Україні Давіде Ла Чечіліа під час зустрічі з заступником міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Оленою Зеркаль, повідомляє сайт МЗС.

"Позиція Італії щодо підтримки суверенітету та територіальної цілісності України чітка та послідовна, про що Італією офіційно заявлено на всіх міжнародних майданчиках, включно з недавніми заходами, що відбулися в рамках ЄС, НАТО та Сімки", - заявив Чечіліа.

З боку МЗС України було зазначено, що Україна розраховує, що Італія й надалі сприятиме збереженню єдиної позиції ЄС щодо підтримки України у боротьбі з російською агресією.

Посла викликали до українського міністерства за роз'ясненнями у зв'язку з висловлюваннями міністра внутрішніх справ Італії Маттео Сальвіні щодо України.

Нагадаємо, Міністр внутрішніх справ Італії, заявив, що російська анексія Криму була законною, а революція в Україні - фальшивою!

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається