Як Росія "купувала" Чемпіонат світу з футболу. У Брюселі представили фільм-розслідування. Відео

Середа, 11 липня 2018 10:54 Автор  Олег Максименко
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Як Росія "купувала" Чемпіонат світу з футболу. У Брюселі представили фільм-розслідування. Відео Плакат - Андрій Єрмоленко
У столиці Бельгії, Брюсселі, вчора відбулася презентація документального розслідування про корупцію у ФІФА, що дозволила проведення чемпіонату світу з футболу у РФ, яка веде збройну агресію проти України та утримує українських політичних в’язнів.

Найближчим часом фільм «Один кубок світу з футболу, одна війна, а скільки корупції?» покажуть на одному із українських, а також британських телеканалів, повідомляє портал української діапсори "Стожари" з посиланням на  Укрінформ.

«Нині в Україні триває війна. Очевидно, що всі у світі розуміють, хто є агресором. І ця країна проводить Кубок світу... Як на мене, рішення надати Росії право провести Чемпіонат світу з футболу очевидно було корумпованим. Це нині розслідується. І саме про це мій фільм», - розповів автор фільму (в оригіналі «One World Cup, One War, How Much Corruption?») британський журналіст-розслідувач Тім Уайт.

Він зауважив, що добре пам’ятає, як Захід запровадив санкції проти колишнього СРСР та бойкотував московські олімпійські ігри 1980 року у відповідь на введення радянського військового контингенту до Афганістану.

«Щодо Росії цього зроблено не було. ФІФА повинна була відкликати Кубок світу з цієї країни», - переконаний британський журналіст.

Він припустив: якби такі великі футбольні й економічно розвинуті країни, які замовляють великі футбольні телетрансляції, як Іспанія, Велика Британія, Німеччина, Італія, Нідерланди та інші, посіли єдину позицію та натиснули на ФІФА, то організатор чемпіонату світу ухвалив би правильне рішення.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається