#ДеньВишиванки в Антарктиді

Четвер, 17 травня 2018 11:12 Автор  Оксана Козак
Оцініть матеріал!
(2 голосів)
Цього року до святкування Дня вишиванки приєднаються українські полярники зі станції "Академік Вернадський" в Антарктиді.

Про це повідомляють "Стожари" з посиланням на "Укрінформ". 

Засновниця свята та голова оргкомітету "Всесвітнього дня вишиванки" Леся Воронюк так прокоментувала інформацію:

"Цього року в нас свято набрало ще більшого масштабу, ще у більшій кількості країн його відзначають. Торік було 70 країн, цьогоріч ми говоримо вже про цілі континенти. І цього року наші дослідники на станції "Академік Вернадський" також будуть відзначати День вишиванки, і це дуже круто", - зазначила вона.

Воронюк також повідомила, що цього року до акції була підготовлена інформаційна кампанія у метро.

"В метро ми розмістили серію інформаційних постерів "Звідки твоя?" - про різні орнаменти з різних регіонів України. Чому в метро? Бо свої заходи орієнтуємо на широку аудиторію, не на музейників, які "в темі", а так, щоб широкий споживач дізнавався про вишиті сорочки більше й більше", - відзначила вона.

Крім того, Воронюк анонсувала спільну з прикордонниками акцію до Дня вишиванки - 17 травня на всіх пунктах пропуску в аеропортах усі люди, що прибувають чи вилітають з країни, отримають інформаційний буклет про свято англійською мовою.

Як повідомлялось, ідею святкування Дня вишиванки ще в 2006 році запропонувала студентка факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Леся Воронюк. У перші роки спочатку це свято проходило локально, а вже згодом воно розрослося до всеукраїнського рівня: до нього почала долучатися українська діаспора по всьому світу, а також прихильники України.

Проводиться щороку в третій четвер травня.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається