Українська кінострічка "Дякую" посіла друге місце на міжнародному кінофестивалі у Латвії!

П'ятниця, 04 травня 2018 11:08 Автор  Оксана Козак
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Українська кінострічка "Дякую" посіла друге місце на міжнародному кінофестивалі у Латвії! Фото - Міністерство інформаційної політики України

Короткометражна стрічка «Дякую»  посіла друге місце у номінації «Туристичний напрямок - Регіон» на 11-му Міжнародному фестивалі туристичних фільмів Tourfilm Riga 2018 у Ризі (Латвія).

Стрічка виготовлена на замовлення Міністерства інформаційної політики України, - повідомляють "Стожари" з посиланням на прес-службу міністерства.

Нагороду отримала знімальна група стрічки. Всього на фестиваль подалось близько 500 фільмів, з яких попередній відбір пройшли 220. Переможці були оголошені на церемонії 27 квітня 2018 року, після оцінювання відібраних робіт професійним журі.

«Креативна стрічка про Україну очима японського туриста продовжує свою переможну ходу міжнародними кінофестивалями. Авторитетне журі обрало її з-поміж сотень фільмів з усього світу. І це ще раз підтверджує, що за кордоном є запит на Україну, і що ми на вірному шляху», - заявив Міністр інформаційної політики України Юрій Стець.

Нагадаємо, стрічка «Дякую» також пройшла офіційний відбір на міжнародний фестиваль Tokyo Lift-Off Film Festival  2018. Загалом фільм подано на 100 фестивалів по всьому світу.

Раніше у квітні «Дякую» виграла у номінації «найкращий монтаж» на щомісячному міжнародному фестивалі Short to the point (Румунія).

Короткометражна стрічка «Дякую» показує Україну очима японського туриста як цікаву, гостинну, самобутню країну з захопливими пейзажами та багатою історією. Стрічку зняла Best Friends Film на замовлення МІП. «Дякую» вже презентували в Токіо, Києві, Харкові, Острозі та Львові.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається