В Ізраїлі обговорюють українську та ізраїльську освіту

Понеділок, 16 квітня 2018 08:55 Автор  Стожари
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Ізраїльсько-український освітній форум "Майбутнє освіти. Трансформація і розвиток" Ізраїльсько-український освітній форум "Майбутнє освіти. Трансформація і розвиток"

16 квітня 2018 року в Ізраїлі розпочав роботу Ізраїльсько-український освітній форум "Майбутнє освіти. Трансформація і розвиток".

Організатори Форуму - громадська організація Ізраїльські Друзі України ("Israeli Friends of Ukraine").

В конференц-центрі Тель-Авівської фондової біржі за підтримки канадської ініціативи "Українсько-Єврейська Зустріч" (UJE) зібрались представники сучасних освітніх центрів і шкіл, педагоги з Ізраїлю і України.

"Форум "Майбутнє освіти. Трансформація і розвиток "- це обмін передовим досвідом та створення міжнародного партнерства між двома країнами в сфері освіти. Теми, обрані організаторами для обговорення, дійсно актуальні в світі освіти: точні науки, нові освітні парадигми, EdTech, ефективні моделі неформальної освіти. Фахівці ділитимуться ідеями практичних інновацій в освіті з метою створити майданчик для спільного і взаємно корисного розвитку для обох країн.

Основним завданням Форуму є об'єднання лідерів і практиків у галузі освіти Ізраїлю і України і надання можливостей для співпраці і створення міжнародного активного нетворкінгу", - поділились зі "Стожарами" організатори форуму .

Серед виступаючих - Аві Варшавскі, CEO MINDCet - центри підтримки підприємництва в сфері EduTech в Ізраїлі, Європі та США, Лілах Вассерман, директор з міжнародних зв'язків організації "Міфрас" (інкубатор для викладачів і директорів шкіл), виступ ізраїльських підлітків (15 -16 років ) -підприємців, які успішно запустили свої бізнеси, презентації стартапів які поділяться своїми інноваційними розробками в сфері освіти.

"Цей форум - унікальна можливість для старту і розвитку потенційних спільних освітніх проектів і саме цю сферу ми сьогодні зацікавлені розвивати", - Анна Жарова, Со-засновник громадської організації Ізраїльські друзі України.

"Цей напрямок не менше актуально, ніж, наприклад, співробітництво в галузі медицини або налагодження міжнародних бізнес-зв'язків. Важливо пам'ятати про те, що наповнення освіти сьогодні - це вектор розвитку країни завтра. Саме тому ця зустріч професіоналів і пасіонаріїв своєї справи несе назву "Майбутнє образованія.Трансформація і розвиток" .Ми хочемо об'єднати наші знання і зусилля для створення ефективних схем роботи в різних сферах освіти, базуючись на актуальні проблеми й завдання ", - Емілія Марголіна, один з co-організаторів Форуму, філолог, викладач іноземних мов.

Серед партнерів Форуму в Ізраїлі: Посольство України в Ізраїлі, Інститут освіти, мистецтва та ідентичності MILHAUZ, Mashav Educational Training Center, The Field Center for Entrepreneurship at Ariel.

 

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається