Українець переміг на французькому конкурсі студентських проектів

П'ятниця, 16 березня 2018 07:03 Автор  Стожари
Оцініть матеріал!
(2 голосів)
Олександр Бурлаєнко переміг у французькому конкурсі студентських проектів Олександр Бурлаєнко переміг у французькому конкурсі студентських проектів

Студент Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна Олександр Бурлаєнко переміг у конкурсі дослідницьких проектів у Франції. Одним із організаторів конкурсу є посольство Франції в Україні.

Про це інформує прес-служба Міністерства освіти та науки України.

“Студент фізико-технічного факультету Харківського національного університету Олександр Бурлаєнко переміг у французькому конкурсі студентських проектів, представивши доповідь щодо ядерної фізики. Завдяки цьому влітку разом з двома іншими переможцями він відвідає Linear Accelerator Laboratory (Лабораторія лінійних прискорювачів, Франція) та CERN – провідні організації у сфері ядерних досліджень та енергетики”, – йдеться у тексті.

Конкурс проходив у два етапи, де перший передбачав відбір проектів за описом. Другий відбувався на базі Французького інституту (м. Київ) у форматі конференції з учасниками.

Пріоритетними напрямами конкурсних робіт були ядерна фізика, прискорювальні технології, експериментальні платформи, фізика високих енергій тощо. Загалом у фінальних змаганнях виступили 12 дослідників (аспіранти, бакалаври та магістри).

До складу фахового журі увійшли представники Linear Accelerator Laboratory, КНУ ім. Т.Г. Шевченка та CERN.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається