Стенфордський університет запрошує українців на безкоштовне навчання

Субота, 13 січня 2018 17:06 Автор  Оксана Козак
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Стенфордський університет набирає українців на спеціальну освітню програму Emerging leadership.  Стенфордський університет набирає українців на спеціальну освітню програму Emerging leadership.

Стенфордський університет набирає українців на спеціальну освітню програму Emerging leadership.  

Заявки приймають до 17 січня, щоб претендувати на участь в програмі, потрібно бути старшим за 28 років, мати українське громадянство, досвід роботи і досягнення в зазначених сферах а також володіти англійською мовою, на якій відбуватиметься навчання.

Програма є 10-місячним курсом, в рамках якого українці будуть займатися з менторами, вивчати успішні американські практики в галузі права, демократії і підприємництва, а також відвідувати великі компанії в Кремнієвій долині. Всі витрати на переїзд, проживання та навчання оплачує Стенфорд.

Заняття стартують 1 вересня і проходитимуть на території університету. Крім того, стипендіати можуть взяти з собою до Каліфорнії членів своїх сімей, їм також оплатять візу, переїзд та проживання на час програми.  

Нагадаємо, що це вже другий набір в цю програму – перший відбувся торік. По проходженню програми стипендіати повинні будуть повернутися в Україну, щоб зробити внесок у розвиток країни.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається