Японія спрощує візовий режим з Україною

Четвер, 09 листопада 2017 19:39 Автор  Марта Патика
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Японія спрощує візовий режим для українців Японія спрощує візовий режим для українців

Нововведення стартує 1 січня 2018 року і передбачає наявність звичайного закордонного паспорта.

Про це повідомляє прес-служба посольства Японії в Україні.

Як стало відомо, за підсумками візиту до Києва голови МЗС Японії Кадзуюкі Накано було прийнято рішення про спрощення візового режиму з Країною сонця.

Так, нововведення стартує 1 січня 2018 року і передбачає наявність звичайного закордонного паспорта.

Крім того, повідомляється, що з нагоди візиту Накано для переговорів з урядом України визначено заходи зі спрощення візових вимог для короткострокового перебування для українців (власників звичайних закордонних паспортів), які наберуть чинності з 1 січня 2018 року.

В результаті Японія розширює коло заявників, які мають право на багаторазові візи для короткострокового перебування з діловою метою, а також культурних і наукових діячів. Термін дії віз буде збільшено з 3 до 5 років.

На додаток до діючих одноразових віз буде введено багаторазові (терміном дії 3 роки і максимальним терміном перебування 30 днів) для короткострокового перебування з різною метою поїздки, в тому числі туристичної.

Наразі ж самостійної оплати поїздки заявнику не потрібно надавати документи від гаранта.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко і прем’єр-міністр Об’єднаних Арабських Еміратів шейх Мухаммед бін Рашид Аль Мактум підписали меморандум про введення між країнами безвізового режиму.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається