Зі скасуванням візового режиму кількість туристів з України до Ізраїлю не подвоїлася, а навіть потроїлася

Субота, 16 вересня 2017 13:37 Автор  Марта Патика
Оцініть матеріал!
(2 голосів)

За даними ізраїльського МВС, станом на сьогодні в Ізраїлі з 13 тисяч українських громадян, які залишилися в країні, половина чекає на статус біженця, інша – знаходиться у країні незаконно.

На сьогодні в Ізраїлі з 13 тисяч українських громадян, які залишилися в країні, половина чекає на статус біженця, інша – знаходиться у країні незаконно.

Як йдеться в повідомленні прес-служби консульства Держави Ізраїль в Західному регіоні України, про це сказав міністр внутрішніх справ Ізраїлю Аріє Дері під час зустрічі з консулом Ізраїлю в Західному регіоні Олегом Вишняковим.

«Станом на сьогодні в Ізраїлі з 13 тисяч українських громадян, які залишилися в країні, половина чекає на статус біженця, інша – знаходиться у країні незаконно. На сьогоднішній день прийнято рішення, яке дозволить прискорити відповідь на отримання статусу біженця до 2-3 днів. Це зменшить кількість незаконних трудових біженців, які будуть знаходитися в Ізраїлі. Крім того, вчора на зустрічі з прем'єр-міністром України було вирішено створити робочу групу, яка розглядатиме проблему відмов у в'їзді в країну та її рішення, аби кожен українець міг без перешкод в'їхати в Ізраїль, а наявні проблеми міг вирішити не під час в'їзду, а до виїзду з України», - розповів Дері.

Також він додав, що кількість туристів з України до Ізраїлю зі скасуванням візового режиму не подвоїлася, а навіть потроїлася.

 

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається