Польща: палицями із цвяхами побили 17-річного юнака

П'ятниця, 05 травня 2017 05:22 Автор  Ольга Мельник
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Радикальна риторика польського уряду та свідома політика демонізації історії українсько-польських відносин починає приносити свої плоди. Все частіше фіксуються випадки насильства з боку поляків по відношенню до українців на національному грунті.

Серед них - страшний випадок побиття трьома поляками палицями із цвяхами 17-річного хлопця просто за те, що він -  українець.

Троє молодих чоловіків побили і зневажили громадян України. Це сталося в Ченстохові. Поліція арештувала нападників, - про випадки насильства щодо українців повідомило "Польське радіо".

Групу з трьох українців атакували троє поляків, що поводилися агресивно, били постраждалих по всьому тілі і обзивали їх. Слідчі з’ясували, що причиною нападу була національність громадян України. Підозрілим від 22 до 28 років і вони вже відомі правоохоронцям через своє кримінальне минуле. Всім їм висунуто звинувачення побиття і приниження на національному ґрунті, а також арештовано на 3 місяці.

Натомість, кілька днів тому подібний інцидент стався в Новій Гуті – одному з районів Кракова. Там троє поляків напали на 17-річного українця, який зі своїм польським знайомим грав у баскетбол на шкільному майданчику, та жорстоко побили палицями із вбитими до них цвяхами. У цьому випадку також причиною нападу стало українське походження покривдженого юнака. Підозрюваних затримала поліція. Тепер їм загрожує до 8 років ув’язнення.

«Через особливість злочину та жорстокість зловмисників суд взяв всіх підозрюваних під варту на 3 місяці», - розповідає речник малопольської поліції Себастіан Ґлєнь.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається