Україну представленно на 43-му Книжковому ярмарку у Буенос-Айресі

П'ятниця, 28 квітня 2017 05:26 Автор  Марта Патика
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

27 квітня 2017 р. відбулося відкриття 43-го Міжнародного книжкового ярмарку м. Буенос-Айрес. Очікується, що за три тижні його відвідає щонайменше мільйон людей.

Вже втридцяте за історію роботи ярмарку, який є найбільшою іспаномовною виставкою сучасної книги, поряд з видавництвами усіх країн світу представлено і Україну.

Завдяки зусиллям української громади, передусім, Української центральної репрезентації в Аргентинській Республіці та Товариства українсько-аргентинських високошкільників, відвідувачі виставки мають можливість безпосередньо ознайомитися з українською літературою, культурою та долучитися до українських заходів, що проводяться в рамках виставки. Український стенд, розташований, як і в минулі роки, у найбільшому на ярмарку Жовтому павільйоні, традиційно користується значною увагою відвідувачів.

Зокрема, у ході ярмарку, який триватиме до 15 травня 2017 р., Посольство України в Аргентині, Українська Центральна Репрезентація та Товариство українсько-аргентинських високошкільників проведуть:

-  Конференцію, присвячену 120-літтю перших українських поселень в Аргентині – 29 квітня, о 16:00 (зала «Домінго Фаустіно Сарм’єнто»);

-  Конфренцію, присвячену 25-річчю встановлення дипломатичних відносин між Україною та Аргентинською Республікою – 6 травня, о 16:00 (зала «Домінго Фаустіно Сарм’єнто»);

-  Концерт «День України» - 7 травня, о 16:00 (Зала «Хосе Ернандес»);

- Презентацію книжок «Хроніки Сходу» Г.Ф.Стерчека та «Історія України» родини Паувелс – з можливістю живого спілкування з авторами та укладачами видань – 13 травня, о 16:00 (Зала «Арольдо Конті»).

Нагадаємо, міжнародний книжковий ярмарок у Буенос-Айресі відкритий як для представників видавничої індустрії і літературної спільноти, так і для широкої громадськості. Це найбільший книжковий ярмарок іспаномовної частини світу: щороку його відвідують мільйон осіб, свої книги представляють 1500 видавництв з 50 країн світу та загалом близько 15 тисяч представників книговидавничої сфери. З 25 по 27 квітня для видавців пропонують програму навчання, кращі можливості для бізнесу і професійних зв’язків.

Організатором ярмарки є некомерційний фонд «Ель-Libro», заснований аргентинською Спілкою письменників (SADE). Цікаво, що у 2011 році Буенос-Айрес було обрано ЮНЕСКО Всесвітньою столицею книги.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається