Росіяни заявили про відкриття "предстаництва" ДНР у Греції

Середа, 22 березня 2017 11:56 Автор  Оксана Козак
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Про відкриття представницького центру проголошеної Донецької народної республіки (ДНР) в Греції повідомило агенство ТАСС

"Відкриття центру є для нас великою радістю, як ви знаєте, це третій подібний центр в європейських країнах, - зазначив глава відкрився представництва, співорганізатор грецького суспільства Safe Donbass Андреас Заферіс. - Незабаром, такі ж центри відкриються і в інших європейських державах" .

За словами Заферіса, ці представництва повинні бути не тільки дипломатичними, а й інформаційними, комунікативними, культурними органами. "Не варто забувати, що в регіоні Донецька проживає велика грецька діаспора", - нагадав глава нового центру. Колишній міністр енергетики Греції, глава позапарламентської партії "Народна єдність" Панайотіс Лафазаніс привітав відкриття "представництва" сепаратистів.

Водночас Міністерство закордонних справ Греції надало свою оцінку події через речника МЗС Геції Стратоса Евтіміу.

У відповідь на запитання журналіста щодо інформації стосовно відкриття «офіційного представництва Донецької Народної Республіки» в Греції Речник Міністерства закордонних справ Стратос Евфіміу зазначив наступне:

«Греція ніколи не визнавала самопроголошеної «Донецької Республіки».

Будь-які дії, що ставлять під сумнів територіальну цілісність України, абсолютно суперечать чіткій позиції грецького уряду щодо її поваги .

Поширена в ЗМІ інформація щодо відкриття «офіційного» представництва зазначено вище невизнаного формування вочевидь не відповідає дійсності.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається