Із Чехії депортують нелегально працевлаштованих українців

Середа, 15 березня 2017 16:12 Автор  Орест
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Чеська поліція в ході облави затримала 85 іноземців, які були нелегально працевлаштовані в Празі на одному із складцьких приміщень інтернет-крамниці продуктів.

Більшість з тих, хто був затриманий під час облави виявились громадянами України. За словами речника поліції Томаша Гулана, це наразі наймасовіше затримання нелегальних працівників в одній фірмі.

Як інформує поліція Чехії, празьке управління поліції у справах іноземців має депортувати 74 із 85 затриманих, а проти 11 продовжують адміністративні процедури, що теж, найімовірніше, завершаться депортацією.

Чеська фірма, де працювали затримані, заперечує порушення, пояснюючи, що співробітники були відряджені від польської фірми, що не заборонено законами ЄС. Однак, польська фірма була будівельною і за законом не могла послати в таке відрядження працівників продуктового складу. Таким чином, українці й інші іноземці стали жертвами порушення чеського законодавства з боку компанії, де вони працювали.

В повідомлені також наголошується, що на складі робітникам платили приблизно 950 доларів в місяць. Громадяни Чехії за такі гроші працювати відмовляються, у зв'язку з чим фірми наймають іноземців і часто роблять в обхід закону, оскільки легальне працевлаштування передбачає, що мігрантам будуть платити не менше, ніж чехам.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається