Реанімобіль від волонтерів з діаспори буде рятувати життя воїнів в Авдіївці

Неділя, 05 лютого 2017 15:48 Автор  Стожари
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Швидка пройшла довгий тернистий шлях. Дорога, документи, погодження. Але ми це зробили. Реанімобіль піде рятувати життя воїнів в Авдіївку, - розповідає Oleg Viktorovych порталу української діаспори Стожари.

Машина надійшла в розпорядження медичного батальйону Госпітальєри.

 

 

Волонтери з діаспори дали цьому реанімобілю позивний "Космос" в честь художника і мужнього воїна Руслана Юрчишина.

Руслан Юрчишин
Івано-Франківська область, Національна Гвардія України
Поранений 1 січня 2015 року біля с. Кримське, Луганської обл., помер 2 січня 2016 року.

Художник за освітою, Руслан Юрчишин, родом з Івано-Франківська. В родині — єдиний дорослий чоловік. Однак, Руслан вирішив змінити пензлики і полотно на приціл гвинтівки.

Як сталося так, що художник змінив пензлики і полотно на приціл снайперської гвинтівки, встиг розповісти сам Руслан в одному з інтерв’ю, що дав після поранення:

«Мені прийшла повістка, але за станом здоров’я не проходив – мав проблеми з підшлунковою, крім того, внаслідок травми внутрішніх органів мені видалили селезінку. Я написав заяву, що маю бажання служити і скарг на здоров’я не маю. Так і взяли… За півтори місяці навчань я потрапив на стрільби офіцерів і снайперів, відстрілявся з ними один раз, і вже все було зрозуміло. Однак та зброя, яку нам видавали… З нею я б не називав себе снайпером. Вже коли сам почав собі на приціл збирати і це дійшло до керівництва, то вони мені його з Австрії замовили. Куля швидше доїхала за приціл. Я його так і не дочекався…» Куля, про яку говорить Руслан, знайшла його в Новорічну ніч 2015 року в селі Кримське Луганської області...

Він пішов фізично, але він продовжує жити! В душах людей, які його любили і продовжують любити! В пам’яті людей, які й досі пишуть йому в соцмережі і моляться за нього! Він допомагав людям за життя і продовжує робити це, ставши янголом. Навіть там, на небі, він стоїть за нас!

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається