Україна стала партнером OTTO MACHT MODE

Четвер, 26 січня 2017 09:38 Автор  Ігор Магрілов
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

21 січня в Представництві федеральної землі Саксонія-Ангальт в Берліні відбулося фешн-шоу Otto macht Mode - Magdeburger Design auf dem Laufsteg in Berlin. Саме під таким гаслом місто Магдебург вже в сьомий раз представив творчість місцевих і не тільки місцевих дизайнерів на суд вимогливої ​​публіки. Цей захід традиційно відвідують не тільки любителі і знавці моди, але і дипломати, політики, представники бізнесу, відомі в Німеччині люди. Приємно відзначити, що головним партёром Otto macht Mode 2017 стала Україна, а киянка Мар'яна Зеленко показала в Берліні свою колекцію.

Подробицями зі "Стожарами" поділилося видання Berlin-Visual.com.

На церемонії відкриття виступила дружина Посла України в ФРН Світлана Мельник, яка подякувала представникам керівництва землі Саксонія-Анхальт і Магдебурга, а також генеральному директору German Global Trade Forum Berlin Еберхарду Тремпелю (Eberhard J. Trempel) за ініціативу по співпраці Otto macht Mode з Україною. Пані Мельник нагадала, що між Магдебургом і Запоріжжям існують давні партнерські відносини, і висловила надію, що вони будуть наповнюватися новими яскравими проектами. У нинішній турбулентний час прагнення людей до прекрасного стає необхідною опорою для світу, не дарма знаменита ікона стилю Коко Шанель говорила: «Мода - це щось, що існує не тільки в одязі. Вона пов'язана з нашими думками і способом життя, з тим, що відбувається навколо нас ». Креативна творчість молодого українського дизайнера, представленого на Otto macht Mode 2017, хороший приклад того, як в Україні, де повним ходом йдуть демократичні та економічні реформи, дух свободи і патріотизму знаходить родючий грунт і сміливо розкривається.

На Otto macht Mode 2017 були представлені Manuela Markgraf і Aurelia Kreativschneiderei з колекцією Golden Twenties, які занурилиглядачів в моду 20-х років, а Liza Heimburg і ​​Melissa Schöler (LIZZ & MEESOR) представили вельми неоднозначну колекцію Waldgeflüster і моделей, що стрибають через голову. Ще були Julia Wundrack з її брендом Be Julicious і дуже ніжною колекцією Traumtanz, відомі магдебурзькі спортсмени, які цікавляться модою - Tom Schwarz, Yvonne Wutzler і Theresa Weiß. Carola Ackermann показала колекцію весільних суконь та еротичної білизни Fräulein Liebe. Ще глядачі побачили нинішніх Міс і Містера Саксонії-Ангальт в одязі від Margit Tietz. Julia Krainbring представила модний і дуже смачний торт, який трохи пізніше із задоволенням з'їли глядачі. Дуже цікаву колекцію TRUE TRUST представив таїландець Weerasak Karnchuang, який нині мешкає в Ляйпцігу.

Ну і, звичайно ж, родзинкою Otto macht Mode 2017 став енергійний показ від українського модного лейбла Go Bananas під девізом Wear.Love.Wash.Repeat. Саме шоу, бліц-інтер з дизайнером Мар'яною Зеленко, а також вітальне слово пані Мельник, ви можете подивитися і послухати на відео за посиланням. Там також доступний детальний фотозвіт.

Автор: Ігор Магрілов

img 4344

img 4358

img 4362

img 4369 0

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається