На вулицях Парижу співали на честь Василя Сліпака

Четвер, 22 грудня 2016 09:42 Автор  Марта Патика
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

20 грудня 2016 року Василеві Сліпаку мало бути 42. У цей день друзі та близькі Василя зібралися просто серед міста. щоб заспівати на честь Героя України та нагадати світові, що зовсім поряд йде війна...

Просто неба, на вокзалі Сен-Лазар, лунав оперний спів та класична музика, які були звучали прекрасним дисонансом трагічній втраті.Виступали артисти на музиканти, які давно вже залишили Україну, мешкають у Франції, але зберегли щиру українську душу: Андрій Малахов, Олександр Кухонін, Олександра Діденко, Діана Михайлевич.

Ось що розповіла Анна-Жаяр Чесановська на своїй сторінці у facebook:

"Вчора на вокзалі Сан Лазар, друзі і колеги Василя Сліпака організували музичний флеш моб з нагоди його дня народження. Мета заходу : привернути увагу французів до надзвичайної долі талановитого оперного співака, який маючи блискучу кар'єру у Франції, вирішив стати на захист своєї рідної України. Артисти з Музичної Сотні заснованої Василем о 2015 році, подарували всім французам і країні яку він любив зворушливий концерт від імені їх загиблого друга. Для нас це також стало нагодою пояснити французам, що зупинялися послухати класичну музику і оперний спів, ситуацію на сході України, яка продовжує загострюватись.
Щиро дякую всім хто погодився прийняти участь в цьому заході. Не кожен професійний артист здатен так щиро (і безкоштовно ) дарувати свій талант звичайним перехожим, ще й в таких умовах. Andrei Malakhov, Alexandre Kukonin, Oleksandra Didenko, Diana Mykhalevych. Друзі, ви неймовірні, дякую вам!"

15622142 1271402026236838 5130618416976111654 n

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається