"Теплом зігріємо серця" прокотилося хвилею по всьому світу!

Вівторок, 20 грудня 2016 02:33 Автор  Марта Патика
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Понад 1800 подарунків-миколайчиків передали дітям українських військових їхні ровесники – члени осередків Спілки Української Молоді, які мешкають в Канаді, Австралії, Сполучених Штатів Америки, Німеччині, Естонії та Великобританії.

Це вже третій рік поспіль СУМ організовує таку доброчинну акцію, девізом якої є слова «Теплом зігріємо серця», - повідомила СУМ "Стожари".

Зокрема, незабаром подарунки від українських дітей з діаспори отримають діти та молодь в Калуші, Івано-Франківську, Львові, Тернополі, Хмельницькому, Новоайдарі, Краматорську, Дніпрі та Києві.

«Ця акція є свідченням того, що українці світу підтримують свій Батьківський край, живуть його турботами та дієво допомагають родинам тих, хто сьогодні стоїть в обороні незалежності та територіальної цілісності нашої держави», – каже комендант акції, голова Крайової Управи СУМ в Україні Юрій Іляш.

Крім дітей військовиків, дарунки отримають також хлопці та дівчата, яких бойові дії змусили покинути рідні домівки та родини яких перебувають нині в складних життєвих  умовах.

«Кожен пакунок СУМівці збирали з любов’ю, орієнтуючись на конкретні потреби тієї чи іншої дитини. У подарункові наплічники юнаки з діаспори клали взуття, одяг, канцелярське приладдя, солодощі, іграшки», –  продовжує Юрій Іляш.

Більшість гостинців доповнено вітальними листівками, які виготовили та підписали учасники акції.

«Звісно, що ми не можемо охопити цим доброчинним марафоном дітей усіх українських військових. Але подарувати тепло своїх сердець хоча б частині з них  –  це в наших  силах!», – переконані організатори акції.

До речі, в минулі 2014 та 2015 роки, в рамках сумівської ініціативи «Теплом зігріємо серця» українським дітям було передано загалом понад 2000 дарунків.

У Спілці Української Молоді в Україні кажуть, що це не єдиний її захід, орієнтований на дітей українських військових – цього та минулого року діти полеглих бійців мали нагоду таборувати у французькому містечку Розе та на сумівській оселі «Тарасівка» у Великобританій. Також для них було організовано Всеукраїнські благодійні табори.

Пропонуємо  підбірку світлин збору подарунків, в рамках  акції “Теплом зігріємо серця”

Раніше "Стожари" вже повідомляли про участь у акції "Теплом зігіємо серця" осередків СУМ Канади

Трой, США

Пассейк, США

Йонкерс, США

Гошен, США

Філадельфія, США

Стемфорд, США

Нью Йорк, США

Чикаго, США

Відділ Юнацтва “Маріуполь” Чикаго, США

Виппані, США

Бостон, США

Палетайн, США

Гартфорд, США

Сіракузи, США

Бофало, США

Джерзі Ситі, США

Картерет, США

Рочестер, США

Ірвінгтон, США

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається