Італійцям розкажуть про Голодомор в Україні

П'ятниця, 18 листопада 2016 12:55 Автор  Марта Патика
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

В Італії друком вийшло видання "Громадського вісника", яке має розказати італійцям про трагедію українського народу у 1932-1933 рр.

Про це повідомив Олесь Городецький на своїй сторінці у Фезбуці:

"Сьогодні побачив світ новий випуск "Громадського Вісника", повністю присвячений річниці Голодомору - геноциду українського народу. Всі матеріали розміщені італійською мовою та розраховані на італійського читача. Випуск підготовлений Християнським Товариством українців в Італії у співпраці з Міжнародним центром "Феміда", Посольством України в Італії, релігійним Товариством "Свята Софія" та українськими підприємцями Риму, які посприяли його виданню. У випуску, зокрема, опубліковане звернення Посла України в Італії Євгена Перелигіна, звернення до італійського парламенту про визнання Голодомору геноцидом українського народу, стаття Рафаеля Лемкіна "Радянський геноцид в Україні", лист італійського консула в Харкові з описом жахіть Голодомору, Закон України "Про Голодомор 1932-33 років", інтерв"ю італійського науковця, професорки Міланського університету Джованни Броджі та інше.

Сподіваємося, що вихід цього видання сприятиме поширенню інформації про Голодомор в Італії.
Висловлюємо подяку Євген Перелигін Послу України в Італії, Marco Semehen, Голові Товариства "Свята Софія", Giovanna Brogi, президенту Італійської Асоціації українських студій та свідомим українським підприємцям Риму: українському магазину "Моноліт", українському перевізнику Ігорю Стасишину, авторемонтній майстерні Ivanna Komar, агенції Misha Orange Eyes, україномовному КАФ Volodymyr Oleksandrovych Borovyk та похоронній агенції "Italia-Ucraina" за сприяння у виданні номера".

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається