Українські діточки прибули на оздоровлення до Риму

Понеділок, 25 липня 2016 08:06 Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

До Риму з метою оздоровлення прибула група дітей з України (усього 23 особи).  Серед них діти сироти, а також діти з малозабезпечених та багатодітних родин.

Діти приїхали у супроводі Голови Чернігівського відділення дитячого фонду Валентини Хуторненко і перебуватимуть в Італії до кінця серпня ц.р.

Поїздка дітей організована Посольством України при Святому Престолі спільно з благодійною організацією “I Bambini visti dalla Luna” (м. Казальінконтрада), яку очолює італійський священик отець Енріко Д’Антоніо, та за фінансової підтримки Мальтійського Ордену.

З дітьми зустрілися Посол України при Святому Престолі Тетяна Іжевська та другий секретар Посольства Віталій Іващук. Відбулася окрема розмова Посла з керівниками благодійних асоціацій, обговорено актуальні питання, зокрема, події в Україні, спільні проекти та напрямки подальшої співпраці.

Посольство вже тривалий час опікується згаданою групою. Минулого року, напередодні Дня незалежності України, за сприяння дипустанови маленькі українці отримали можливість зустрітися з Папою Римським Франциском.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається