ХІХ Світовий конгрес Спілки Української Молоді

Понеділок, 13 червня 2016 06:40 Автор  Орест
Оцініть матеріал!
(3 голосів)

9 червня 2016 року в місті Виппані (США) розпочав роботу ХІХ Світовий конгрес Спілки Української Молоді. Участь у ньому беруть 55 членів СУМ із 6 країн світу: України, США, Німеччини, Канади, Великої Британії та Австралії.

Світовий Конгрес відкрив Голова СУМ в Америці др.Юрій Микитин, отець Білик відчитав молитву на початок засідання, а також було обрано президію на чолі з подр.Христею Верещак.

В перший день Конгресу було заслухано звіти Світових Органів СУМ, уділення абсолюторії, представлення проектів сумівського однострою, а також відзначення IV ступенем.

Учасникам ХІХ Світового Конгресу Спілки Української Молоді продовжують надходити привітальні листи.

З нагоди урочистого відкриття та з побажанням сміливих ідей, оптимізму, успіху у всіх починаннях в ім’я України учасників привітав Голова Верховної Ради України Андрій Парубій. З Господнім Благословенням привітав СУМівців Митрополит Київський і всієї України Блаженніший Макарій. Міністр Молоді та Спорту України Ігор Жданов подякував представникам організації за довголітню працю спрямовану на формування в молодої людини християнського інаціонального світогляду.

20160608_140726_4 В_ТАННЯ ПАРУБ_Я Document-page-001

Також, продовжують надходити привітання на адресу Світової Управи та організаційного комітету ХІХ Світового Конгресу СУМ. СУМівським святковим привітом “Честь України! Готов Боронити!” учасників конгресу привітали Голова ОУН Стефан Романів, Президент Світового Конгресу Українців Євген Чолій, Національний президент Конгресу Українців Канади Павло Грод. Привітання також надіслала Голова Світової Федерації Українських Жіночих Організації Орися Сушко, від посла України в Сполучених Штатах Америки Валерія Чалого, президент Ради Українських Державницьких Організацій Світу Юрія Шимко, постійний представник України при Організації Об’єднаних Націй Володимира Єльченка, Генеральне Консульство України в Нью-Йорку в особі Генерального Консула Ігора Сибіги.

Document-page-001 (1) Document-page-001 (2) Document-page-001 (3) Document-page-001 (4) Document-page-001 (5)
Document-page-002 ICSU Greeting to SUM WORLD CONGRESS-page-001 Mission to UN-page-001 vitannya-page-001

 

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається