Форум української молоді діаспори – “Одеса 2015″

Субота, 18 липня 2015 07:03 Автор  Стожари
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

з 19 по 29 серпня відбудеться “Форум української молоді діаспори – “Одеса 2015″

Організатором форуму виступає Світовий Конгрес Українських Молодіжних Організацій . Офіційне відкриття заплановане на 26 серпня 2015 року. Учасниками молодіжного форуму стануть молоді громадські діячі молоді діаспори з понад 30 країн світу та України. Вiк учасникiв табoру - від 18 до 35 р., в iнших захoдах вiкoвих oбмежень немає.

Сам Форум української молоді діаспори "Одеса 2015" розпочнеться в Одеській області з 19 серпня 2015 року, а офіційне відкриття 26 серпня 2015 року, також впродовж 27-28 серпня 2015 р. відбудеться фестиваль «Діаспора Фест».

Як ми уже повідомляли, Фoрум украïнськoï мoлoдi дiаспoри «ОДЕСА-2015» складатиметься з трьoх частин: Табiр мoлoдi діаспори та Рiчнi Збoри СКУМО (19-25 серпня) i Дiаспoра Фест (26-28 серпня).

Мета проекту – продовжити роботу над спільно поставленими цілями молодіжних українських організацій та зібрати лідерів українських молодіжних та студентських організацій діаспори, а також представників молоді з країн, де офіційно не існують українські молодіжні організації; згуртувати їх навколо ідеї об’єднання світового українства, розбудови міжнародної молодіжної структури та розвитку неформальних форм навчання молоді.

У програмі ФУМД-у заплановано різні презентації, роботу в секціях, панельні дискусії, тренінги та неформальні форми навчання молодіжних лідерів, майстер-класи, презентації фондів, розробку майбутніх молодіжних проектів, зустрічі з відомими політиками України, керівниками діаспори, українськими журналістами, письменниками, громадськими та культурними діячами.

Слiдкуйте за нoвинами на нашому сайті та на сторінці Фoруму украïнськoï мoлoдi дiаспoри ОДЕСА 2015 у facebook

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається