Українська та російська діаспори за кордоном спільно допомагають бійцям ЗСУ

П'ятниця, 10 квітня 2015 08:19 Автор  Оксана Козак
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Українська та російська діаспори в Америці та Канаді фінансово підтримують українських військових, які перебувають у зоні проведення АТО на сході України.

Про це розповів український музикант, вокаліст, композитор Олег Скрипка у інтерв’ю УНН.

Також О.Скрипка розповів, як складно і небезпечно для самих бійців влаштовувати благодійні концерти для військових у зоні бойових дій на cході України.

“Коли військові на ротації, як раз модна грати концерти, тому що на лінії фронту. Пару разів я грав, але це, по-перше, дуже небезпечно. Однин раз ми потрапили під мінометний обстріл і, скоріш за все, вони по звуку направили свої знаряддя — було далеко чутно. Це влітку було. Один раз у Старобільцевому я грав концерт, і ми вже поїхали і наступного дня там був теракт.

Загинули люди. Дуже важко контролювати ситуацію. А на ротації виходить нормально. В Дніпропетровську ми грали джазовий концерт, запросили військових. Зібрали речі, я свої речі передав.

Ми навіть зробили благодійний тур по Америці і Канаді. І дуже цікава штука. За кордоном треба розуміти, що росіяни, які живуть за кордоном, вони дуже багато співчувають і переживають за українців. Ми робили тур і саме дуже активно підключилися росіяни. Вони разом із українцями створили благодійну організацію. Багато речей і медикаментів зібрали у Америці. І такий величезний контейнер відправили на схід України. І ще цікаві речі, це дуже мало звучить. Я грав з моїм другом і моїм колегою Василем Попадюком декілька благодійних концертів в Америці. Збирається, скажімо українська шляхта — діаспора. Вони роблять такі елітні вечори, і ми грали концерт. І вони збирали кошти на допомогу в зоні АТО в Україні. При мені за дві години зібрали півмільйона доларів. Вони сплачують чеками, вони їх збирають, акумулюють, потім їх конвертують у готівку і офіційно ця готівка під контролем везеться. Купляється в Україні те, що потрібно і людина прямо із Нью-Йорка контролює до самого Луганська, щоб все доїхало. І вже там передає те, що потрібно. Ми мало про це говоримо — діаспора дуже сильно включена і вона дуже сильно допомагає”, — розповів співак.

Джерело: UNN

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається