"Мій народ стає на коліна тільки перед своїми героями!" - Надія Савченко - СИМВОЛ УКРАЇНИ

Вівторок, 27 січня 2015 07:17 Автор  Стожари
Оцініть матеріал!
(6 голосів)

Коли Україна у біді - українці всього світу гуртуються щоб простягнути їй руку допомоги і плечем до плеча протидіяти ворогу. Коли у біді жінка, що у собі втілює всю мужність, відвагу і незламність духу українського народу, то на її захист піднімається весь світ! 

5 січня у соцмережах всього світу стартувала акція FREESAVCHENKO. Українці Риму в числі перших вийшли на площі старовинного міста в підтримку Надії Савченко.

11 січня Оргкомітет Євромайдану Рим та Конгрес Українців в Італії провели першу акцію протесту проти незаконного утримуванні Надії Савченко в заточенні.

2015-01-27 02

Волю Надії Савченко!

Крім поширення у всіх медіа ресурсах інформації про Надію Савченко серед українців Італії був розпочатий флешмоб : "Зміни аватарку - звільни Надію", який продовжується ще й по сьогоднішній день. Щонеділі з центральних площ міста лунають заклики "Звільнити Надію Савченко".

До акції активістів самим рішучим чином під'єдналось Посольство України в Італії. Працівниками посольства було передано звернення Українських громад Італії до парламентерів і проведено кропітку роз'яснювальну роботу, внаслідок чого депутати звернулися до Міністерства Закордонних Справ Італії, Прем'єр Міністра та депутатів Європарламенту про прийняття негайних мір для визволення депутата Надії Савченко, яка незаконно утримується в ув'язненні у Росії.

Під час акції було підтримано і пропозицію польських українців "Посади для Надії парк" , під час якої в різних містах світу був обраний і перейменований в честь Надії парки, сквери та вілли. В основному ними стали парки поблизу російських Посольств, та ті в яких беспосередньо вони розташовуються.

2015-01-27 023000

Вілла на італійській - то є парк.Тепер парк подвір'я в якому розташоване російське посольство носить ім'я Наді.

Вирішальним моментом стала сьогоднішня акція. Коли на заклик адвоката Надії Марка Фейгіна "26 січня, у день відкриття сесії ПАРЄ, закликаємо вийти на глобальну акцію на підтримку Савченко, по всьому світу" - вийшов весь світ! 

Наша боротьба буде продовжуватись доти, поки Надія не повернеться в Україну!

Слава мужньому народу України! Вічна слава її героям: і загиблим і живим!!

 

"Мій народ стає на коліна тільки перед своїми героями!"

Слава Україні!

Автор: Alesya Tataryn

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається