"У всі часи, у всі віки славу Україні приносять козаки". Гронiнген. Нiдерланди.

Понеділок, 03 листопада 2014 07:30 Автор  Віра Луценко
Оцініть матеріал!
(5 голосів)

25 жовтня 2014 року  був проведений День українського козацтва - свято, організоване для діточок, які відвідують українську суботню школу в місті Гронінген, що знаходиться на півночі Нідерландів.

Свято пройшло під гаслом "У всі часи, у всі віки славу Україні приносять козаки".

8

Дітки віком від 2 до 14 років разом зі своїми батьками мали нагоду познайомитися із звичаями та традиціями козаків, вивчити про них народні прислів'я та приказки,взяти участь в змаганнях, поспівати українських пісень і навіть затанцювати гопака.

9

Забава пройшла на славу, адже окрім змагань в спритності та силі, діти разом з батьками мали нагоду почастуватися козацьким кулешем та домашніми варениками.

13

Українська суботня школа в мiстi Гронінген існує вже другий навчальний рік і пропонує до вивчення українську мову, літературу, українські традиції та звичаї, історію українського народу.

15

Приємно відмітити, що вихідці з України активно потягнулися до збереження своєї культурної ідентичності. Саме тому цього року також розпочала свою роботу суботня школа в Амстердамі.

Більш детальну інформацію про українські суботні школи в Гронінгені та Амстердамі можна взнати через організацію "Українці в Нідерландах", електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається