Світовий Конґрес Українців про парламентські вибори в Україні

Четвер, 23 жовтня 2014 10:29 Автор  Марта Патика
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Світовий Конґрес Українців (СКУ) закликає всіх громадян України, які проживають в Україні і в діаспорі, реалізувати своє фундаментальне демократичне право голосу під час парламентських виборів в Україні 26 жовтня 2014 р.

Це дуже важливо для кожного українського громадянина зрозуміти вирішальну роль цих виборів і значення кожного голосу для формування нового Парламенту, який би виконував повноваження, надані народом в цей критичний момент в історії України.

СКУ надсилає понад 225 міжнародних спостерігачів з 25 країн, щоб спостерігати за цими парламентськими виборами.

Голова спостережної місії Світового конгресу українців Петро Штик заявив, що Україна повинна подолати присутність поплічників Януковича у владі: "Я думаю, що кожна країна має свої реальності. Я думаю, що це є в кожній країні, є свій закон, свої права і кожна країна має в тій реальності жити, поки що в Україні це є реальність і Україна має з цим справлятися".

Штик також розповів про роботу його спостережної місії під час виборів в Україні.

"Наша місія це є волонтерська, всі наші спостерігачі приїздять за свої кошти в Україну, вона короткострокова. В нас не було поки що спостерігачів, які спостерігали за виборами, ми спостерігатимемо за ними саме під час виборів", - сказав він і додав, що сам працюватиме в штабі Світового конгресу.

За словами голова місії СКУ, волонтери-спостерігачі почали моніторити виборчий процес в Україні завчасно.

"Наш колл-центр зв’язуватиметься з нашими спостерігачами по всій країні. 8 жовтня почали тут роботу. Я чесно мужу сказати, я буду готовий зробити висновки в понеділок після виборів, поки що ми дивимося на цей процес. Ми не можемо поки що дати оцінку виборів, це було б несправедливо для цього процесу", - зазначив Штик.

“Світовий Конґрес Українців закликає всіх українських громадян в Україні та за її межами взяти участь у виборах нового Парламенту, який би невтомно працював згідно з волею народу та неухильно відстоював найкращі інтереси України,” – заявив Президент СКУ Евген Чолій.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається