Українці Канади передали пораненим бійцям та дітям-сиротам електронні книги на 100 тис. доларів

Четвер, 23 жовтня 2014 06:41 Автор  Оксана Козак
Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Канадська компанія Kobo і українські організації Канади, зокрема Євромайдан Канада, створили партнерський проект для того, щоб поранені бійці у шпиталях України і діти-сироти в дитячих будинках змогли отримати електронні книгочиталки Kobo Touch.

 

20 жовтня гуманітарний вантаж - 1998 електронних книжок з аксесуарами було розмитнено і доставлено в Чернівецьку міськраду.

Волонтери з комітету Евромайдан Канадa Олександр Романко та Антоніна Кумка домовилась з мером Чернівців Олексієм Каспруком про доставку, забезпечення розмитнення і прийом гуманітарного вантажу в Україні.

Супровід доставки в Україну і розмитнення гуманітарного вантажу на прохання міського голови забезпечувала Чернівецька міська благодійна організація «Гільфе».

Координацією розповсюдження книгочиталок у госпіталях та серед дитячих будинків під контролем волонтерів Євромайдану Канада та Чернівецького міського центру допомоги військових в областях Західної та Центральної України здійснюватиме ГО "Волонтерський рух Буковини", Східної та Південної - благодійний фонд "Суми".

Загальна ринкова вартість книгочиталок, безкоштовно переданих Україні, становить майже 100 000 доларів.

Канaдські організації (Euromaidan Canada Committee, Ukrainian Canadian Congress, Canada Ukraine Foundation) забезпечили необхідні документи для гуманітарного вантажу.

Організатори проекту - українці Канади вважають, що потрібно нестандартно мислити та шукати ще не задіяні можливості для допомоги Україні.

Проект має на меті не тільки непрямі інвестиції в Україну через передачу електронних книг, але й забезпечення доступу активних українців до бібліотеки художньої, документальної і технічної літератури, що сприятиме виникненню нових ідей.

"Ми також прагнемо, щоб наші бійці, діти, всі люди розуміли, що українці Канади підтримують їх і готові допомагати будувати мирну і розвинену Україну", - заявили ініціатори проекту- волонтери Євромайдан Канада.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається