Прем’єр-міністр України зустрівся з українською громадою США

П'ятниця, 26 вересня 2014 07:53 Автор  Оксана Козак
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк 25 вересня зустрівся з українською громадою США в Нью-Йорку, де глава українського Уряду у середу-четвер перебував з робочим візитом.

Зустріч відбулася в готелі Waldorf Astoria в центрі Нью-Йорка.

Українська громада Америки влаштувала урочисте прийняття Арсенію Яценюку.

«Тут присутні представники з різних держав, але в більшості – це члени української громади, які приїхали з багатьох міст з усієї Америки», – розповіла організатор зустрічі, президент Українського Конгресового Комітету (УКК) Тамара Гало-Олексій.

Квитки на зустріч коштували понад 300 доларів, втім, за словами організаторів, усі кошти підуть адресно на підтримку української армії в зоні АТО.

«Таким чином українська діаспора в Америці хотіла продемонструвати народу України свою підтримку», – зазначила президент УКК.

Тамара Гало-Олексій також наголосила, що українська громада лобіювала інтереси України в американському Конгресі та адміністрації США, і має наміри продовжувати робити це, аби посилити підтримку України з боку Сполучених Штатів.

Глава уряду висловив вдячність за підтримку України українською громадою США; також він наголосив, що український Уряд цінує підтримку Адміністрації США, персонально президента США і Конгресу Сполучених Штатів.

"Ми віримо, що досягнемо успіху. Покладаємося на вашу підтримку, на невичерпну енергію українського народу – енергію до перемоги, успіху й до того, щоб бути найкращою країною в світі", – сказав Арсеній Яценюк.

"Ми підписали Угоду про Асоціацію з ЄС та зону вільної торгівлі. Ми – європейська сім’я. Це буде нелегкий шлях, адже люди очікують швидких та якісних змін та реформ", – наголосив він.

Перешкодою на цьому шляху є російська агресія, підкреслив Арсеній Яценюк: "Це агресія. І це війна, яку Росія почала проти України. Росія і її президент порушили все що могли – починаючи від Статуту ООН і закінчуючи низкою міжнародних зобов’язань".

Як стало відомо, на зустрічі були також присутні глави урядів кількох країн, 14 міністрів закордонних справ, а також 25 послів інших держав у США,

Урочисте прийняття стало завершальним пунктом програми дводенного візиту глави українського уряду Арсенія Яценюка до Нью-Йорка.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається