21 вересня - День Миру в Греції, Афіни.

Вівторок, 23 вересня 2014 05:16 Автор  Оксана Козак
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Мітинг на підтримку Маршу миру пройшов в Афінах у столиці Греції.

21 вересня з 15.00 до 19.00. Несподівано спекотний день не зупинив українців, що живуть у Греції, які хотіли передати грецькому суспільству меседж про те, що українці прагнуть миру, а Україна потребує їх підтримки. Термометр у цю обідню годину сягнув 39-градусної відмітки, але близько 250 українців зібралися на центральній площі Конституції з лозунгами, що засуджували агресію Росії проти України та висловлювали сподівання на відновлення миру на українській землі.

Більшість учасників мітингу були одягнені в національне вбрання. Багато українців взагалі нагадували собою український національний прапор. Таким чином на чотири години площа Конституції, розташована перед парламентом Греції, перетворилася на живий український прапор, який приковував до себе увагу багаточисельних жителів та туристів, що без зупину фотографували мітингуючих, а то й знимкувалися разом з ними.

Особливу увагу привертали плакати, виготовлені учнями українських недільних шкіл у Греції. Зокрема, діти недільної школи при товаристві «Українсько-Грецька Думка», готуючись до недільного мітингу, провели в суботу флеш-моб і виготовили плакат з надписом англійською мовою «Я можу зупинити війну».

Показово, що участь у мітингу взяли представники з практично усіх регіонів нашої країни, а також студенти з Одеси та Криму, які зізнались, що у зв’язку з подіями в Україні та участі Росії у війні проти України їм стало зовсім ніяково розмовляти російською мовою, хоча до цього вони ніколи над цим не задумувалися.

Цікаво, що в якийсь момент на площі з’явилася група веселих молодих людей, що за європейською традицією щороку у цей день – День Миру, виконують танці різних країн світу, щоб у такий спосіб показати єдність усіх народів в їхньому прагненні до миру. Серед нас є представники різних національностей, зазначила одна із учасниць, і нам не потрібно знати жодної мови, щоб порозумітися між собою. Ваша ідея повністю співзвучна з нашою і сьогодні наш голос зливається з голосом усього світу, що закликає до встановлення МИРУ та СПОКОЮ в Україні, додала голова товариства «Українсько-Грецька Думка» Галина Маслюк.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається