Хіт про Путіна заспівали вболівальники на матчі «Бенфіка» - «Зеніт». ВІДЕО

Четвер, 18 вересня 2014 09:02 Автор  Оксана Козак
Оцініть матеріал!
(6 голосів)

Група з 50 українців була зупинена португальською поліцією на вході до стадіону «Бенфіка» перед  початком матчу лісабонського клубу з російським Зенітом.

 

Повідомляє Прес-Служба Спілки українців у Португалії

Провівши обшук особистих речей, португальські охоронці не дозволили проходити на стадіон з українськими прапорами. Свою вимогу, вони мотивували тим, що вони знають політичні мотиви з якими українці ідуть на матч і для уникнення небезпеки заборонили проносити на стадіон українську символіку. Декому, з кмітливих українців, таки вдалося пронести прапори, але, як тільки вони їх спробували розгорнути під час матчу, відразу були виведені охороною.

Таким чином виявляється, що український прапор несе у собі потенційну небезпеку навіть у вільній Європі! Не розізлити росіян, стало вже якоюсь фобією у світі.

Українська громада у Португалії з початку Євромайдану і до теперішньої агресії Росії проти України, чи не щотижня проводила акції, щоб звернути увагу португальського суспільства на події в Україні. Але незважаючи на зальну підтримку пересічних португальців виходить, що насправді санкції отримала навіть українська державна символіка.

Фанати із української діаспори запалювали трибуни "Да Луж" народною піснею про президента РФ.

 

 

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається