Зустріч української діаспори Канади з президентом України Петром Порошенко

Четвер, 18 вересня 2014 05:16 Автор  Оксана Козак
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

"Ми переможемо в цій війні, бо це наша справжня боротьба за незалежність, за мир на українській землі", заявив президент України Петро Порошенко на зустрічі з представниками української громади Канади в Оттаві.

Президент України Петро Порошенко під час зустрічі з керівництвом Конгресу українців Канади та Світового конгресу українців наголосив, що українська влада надає пріоритетного значення розвитку відносин з українською діаспорою.

Петро Порошенко відзначив надзвичайно активну позицію української громади в Канаді, зокрема, у підтримці євроінтеграційних прагнень держави та поширенні правдивої інформації про події в Україні.

Президент Конгресу українців Канади Павло Грод, вітаючи Президента, зазначив, що канадці не тільки підтримують дух, а й активно діють для підтримки українців сьогодні. Зокрема, канадська діаспора активно працює з країнами НАТО, щоб донести необхідність підтримки України.

Глава держави заявив, що Україна сьогодні найбільше потребує миру. «Мир ми отримаємо тоді, коли будемо сильні. Для цього потребуємо світової підтримки та допомоги».

Користуючись нагодою, Президент подякував всім українцям світу за потужну підтримку України та за програму діаспори з допомоги дітям героїв Небесної сотні. Петро Порошенко виступив з ініціативою поширити цю програму на дітей військових, які загинули у зоні антитерористичної операції. «Усі діти мають відчувати, що вони – діти героїв України», – заявив глава держави.

Під час зустрічі відбувся й обмін думками щодо шляхів посилення взаємодії з українськими громадськими організаціями за кордоном в інтересах забезпечення стабільного політичного та економічного розвитку України, надання нашій державі необхідної міжнародної підтримки та допомоги.

Між Україною і Канадою є великі перспективи партнерства в енергетичній сфері, з огляду на те, що Канада має третій потенціал у світі з розвіданих запасів нафти та газу. Про це заявив президент України Петро Порошенко в інтерв’ю канадському каналу СBC.

«Нам потрібна стратегічна програма партнерства в енергетичній сфері», – сказав Порошенко.

Український президент відзначив перспективи партнерства у спорудженні LNG-терміналів, розвитку видобування сланцевого газу, а також у ядерній енергетиці.

«Ми можемо мати синергію від об’єднання наших потенціалів», – сказав український президент.

 

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається