Українській молоді належить виконати важливу місію - збудувати якісно нову Українську державу

Середа, 27 серпня 2014 05:46 Автор  Орест
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Про це віце-прем'єр-міністр України Олександр Сич заявив 26 серпня в Івано-Франківську на офіційному відкритті Світового конгресу українських молодіжних організацій, який відбуваєтьться в рамках Форуму української молоді діаспори.

 

Участь у ньому беруть представники української діаспори з більш, ніж тридцяти держав світу.

"Якщо ми будуємо державу завтрашнього дня, державу для молоді, то ніхто, окрім молоді її такою, як вона хоче, не збудує. Якщо ми сьогодні стверджуємо, що дуже складно працює державна управлінська машина, то ніхто її не відрегулює так, як це можуть зробити молоді, креативні, енергійні особистості. Спішімо це зробити, спішімо жити, спішімо сповна зреалізувати той потенціал, який закладено у нас Господом Богом!" - наголосив Сич.

За словами віце-прем'єр-міністра, проведення такого роду заходів є надзвичайно важливим, незважаючи на ті складні реалії, в яких сьогодні опинилася Україна з огляду на необгрунтовану агресію північного сусіда.

Олександр Сич висловив переконання, що наша країна з гідністю та високо піднятою головою пройде крізь усі випробовування, які випали на її долю, а принципи та постулати, за які віддали життя герої Небесної сотні, за які гинуть українські військовослужбовці, захищаючи цілісність Української держави, будуть втілені в життя та стануть дороговказом для майбутніх поколінь.

«Цьогорічний форум повинен стати стартом потужної інформаційної кампанії у всьому світі. Українці мають показати, хто вони і чому такі події відбуваються у східних регіонах держави. Тільки тоді ми переможемо», -вернувся до присутніх Леонід Олексійович Бицюра.

firtka.if.ua

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається