Співпраця між Світовим конгресом українських молодіжних організацій та Міністерством молоді та спорту України

Вівторок, 26 серпня 2014 11:22 Автор  Марта Патика
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

На 14-му Форумі молодої діаспори, що проходить на Прикарпатті, підписано Меморандум про співпрацю між Світовим конгресом українських молодіжних організацій (СКУМО) та Міністерством молоді та спорту.

Міністр молоді та спорту України Дмитро Булатов та голова СКУМО Мирослав Гочак скріпили підписами документ, у якому, зокрема, йдеться про подальшу реалізацію спільних молодіжних програм, а також проведення спільних фізкультурно-оздоровчих заходів, інформаційних кампаній про анонсування спільних програм та утворення єдиного інформаційного простору, проведення конференцій, семінарів та інших заходів щодо розвитку програм, окрема частина яких стосується української молоді діаспори.

 

"До цього часу саме Міністерство не працювало систематично з українською молоддю діаспори. Зрозуміло, що попередньому уряду були взагалі нецікаві будь-які відносини з діаспорою. Але зі змінами в Україні ставлення до діаспори змінилося", – зазначив голова Світового конгресу українських молодіжних організацій Мирослав Гочак.

Після підписання меморандуму Міністр молоді та спорту України Дмитро Булатов наголосив, що ми повинні здобувати досвід Світового конгресу українців, який поєднує в собі активну молодь. Також міністр України зауважив, що вони йдуть на багато кроків попереду, оскільки діаспори більш мотивовані та мають підтримку з боку держав.

"Підписання цього меморандуму – це засвідчення нами і мною, як члена Уряду, наших намірів доганяти всі ті напрацювання, які зробила саме молодь і зробив Світовий конгрес українських молодіжних організацій", – сказав Булатов. 

"Завдяки нашій плідній співпраці повинно стати так, щоб Міністерство молоді і спорту, міністр та інші чиновники стали служити народові, стали допомагати активній молоді рухатися вперед. Світовий конгрес українських молодіжних організацій поєднав їх по всьому світу, і в цьому нема жодної заслуги держави. Це ми хочемо бути дуже корисними для своїх громадян", - зауважив міністр молоді та спорту.

Міністр також зазначив, що зараз формується інститут та департамент молодіжної політики, які повинні напрацьовувати справжні корисні для суспільства програми. Булатов закликав молодь вносити свої пропозиції та резюме як щодо керівника департаменту молодіжної політики, так і працівників.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається