Українська діаспора Ізраїля вітає всіх українців із Днем незалежності

П'ятниця, 22 серпня 2014 06:58 Автор  Оксана Козак
Оцініть матеріал!
(4 голосів)

Група ізраїльтян, вихідців з України, привітали українців із Днем незалежності піснею гурту Mad Heads XL

У ці нелегкі для України часи, ми, група ізраїльтян (Facebook: Israel Supports Ukraine), вихідців з України, захотіли зробити маленький подарунок для неї. Ми не випадково обрали патріотичну пісеньку українського гурту Mad Heads XL. В якій співається про єдину й неподільну Україну. Це те, за що зараз бореться Україна та її народ. Все чим ми можемо їй зараз допомогти - це підтримати морально. Ми вiремо, що цього року, Україна знайде справжню незалежність.

Слава Украïнi!

Ми висловлюємо величезну подяку гурту "Mad Heads XL", за надану фонограму для кліпу. А також всім, хто брав участь у зйомках.

 

В эти не легкие для Украины дни, мы, группа израильтян, выходцев из Украины, захотели сделать маленький подарок для нее. Мы не случайно выбрали патриотичную песенку украинской группы Mad Heads XL. В которой поется про единую и неделимую Украину. Это то, за что сейчас борется Украина и ее народ. Все чем мы можем ей сейчас помочь - это поддержать морально, через песни. Надеемся, что в этом году, Украина обретет настоящую независимость.

Слава Украïнi!

Мы выражаем огромную благодарность группе "Mad Heads XL", за предоставленную фонограмму для клипа. А так же всех кто принимал участие в съемках.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається