СКУ - Зараз прийшов час діяти.

Вівторок, 19 серпня 2014 08:40 Автор  Марта Патика
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Росія є загрозою миру і безпеки не тільки України, але й для інших регіонів Європи

 

Світовий Конгрес Українців (СКУ) закликає лідерів Євросоюзу на позачерговому саміті у середу в Брюсселі негайно запровадити галузеві санкції проти Росії у зв'язку з продовженням російської агресії на сході України.

 

Про це Укрінформу повідомили в прес-службі СКУ.

"Зараз прийшов час діяти. Світовий Конгрес Українців закликає провідників Європейського Союзу застосувати санкції в цільових галузях, поки вони ще можуть бути ефективними. Якщо міжнародні провідники негайно не дотримаються своїх попереджень, Росія посміливішає в загрозах миру і безпеці не тільки в Україні, але й в інших регіонах Європи", - заявив президент СКУ Євген Чолій.

У Світовому Конгресі Українців також зазначили, що незважаючи на намагання Президента України Петра Порошенка забезпечити припинення вогню та провести переговори з мирного врегулювання кризи в східних регіонах України, його зусилля не були почуті.

"Росія не змінила курс. Кількість доказів щодо підтримки Росією терористів у східній Україні зростає день у день, а кількість постраждалих внаслідок їхніх безглуздих і антигуманних дій також продовжує зростати", - йдеться у повідомленні.

У СКУ наголошують, що незважаючи на те, що Росія далі зухвало порушує свої міжнародні зобов'язання, міжнародна спільнота коливається, а Франція підтвердила своє зобов'язання продавати свої десантні кораблі класу "Містраль" Військово-морському флоту Росії (якщо ЄС не запровадить третій рівень санкцій проти Росії).

Нагадаємо, у середу розпочнеться саміт Євросоюзу, головними питаннями якого стануть призначення президента Європейської ради та високого представника ЄС із зовнішніх справ та політики безпеки. Також ітиметься про ситуацію в Україні і можливі подальші санкції щодо РФ.

ukrgazeta.eu

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається