Співачка з діаспори заспівала для українських військових із зони АТО

Четвер, 31 липня 2014 05:59 Автор  Оксана Козак
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

У неділю, 27 липня, у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону віце-міс Українська Діаспора Оксана Шараневич заспівала для українських військових, які отримали поранення під час виконання завдань антитерористичної операції у Донецькій та Луганській областях, і на даний час проходять лікування у Львові. Таких бійців у у медичному центрі близько сотні.

 

Усіх бійців із зони АТО буквально підкорила американська співачка українського походження SANNA — Оксана Шараневич.

Співачка виконала для військових пісні, слова яких написав її батько, Петро — лідер українського козацтва в діаспорі США та Канади.

Серед виконавців, які зголосилися виступити перед пораненими хлопцями, були дійсно знані в Україні та далеко за її межами виконавці. Це, зокрема, рок-співак В’ячеслав Сінчук. Народна артистка України Наталка Самсонова. Заслужена артистка України Наталка Карпа. Марія Крумшин, більш відома під сценічним псевдонімом «Мія».

“Це все було дуже емоційно, навіть оператори пізніше розповіли, що й самі плакали разом із хлопцями”, – поділилася у коментарі Оксана Шараневич.

“Було важко дивитися в їхні очі, тому що у них стільки болю, і стільки пережито. Історії, які розповідали хлопці, ніколи не забуду. Вони показали фото їхнього взводу, точніше того, що з нього залишилося після обстрілу з Граду… І як їх, закривавлених, десять годин везли полями вночі без фар, щоб не обстріляли сепаратисти… Та всі ті моменти, які випадково врятували їм життя”, – ділиться співачка враженнями від спілкування з військовими.

За словами співачки, її вразив росіянин із Житомира, який, втративши ногу, не шкодує, що пішов воювати.

“Це прекрасні люди! Це наші Герої! І я горджуся, що ми – українці, і що ми такі”, – каже Оксана Шараневич.

Нагадаємо, українці у діаспорі активно допомагають українським військовим. Зокрема, Оксана Шараневич, вирішила пожертувати власну українську хустку для онлайн-аукціону на порятунок пораненому військовому, а для допомоги 3-тій сотні Майдану на аукціон виставили каски майданівців.

Також, українці, що проживають у різних країнах світу, збирають та пересилають в Україну сотні коробок із необхідним для армії, а також для сімей загиблих військовослужбовців.

за матеріалами VIDIA.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається