Аніматор міжнародного дитячого табору “Містраль” у Болгарії вибачився перед українськими дітьми

Вівторок, 29 липня 2014 05:18 Автор  Оксана Козак
Оцініть матеріал!
(2 голосів)

 Ігор Абессінов, головний аніматор міжнародного дитячого табору “Містраль” у Болгарії вибачився перед українськими дітьми за свої українофобські вчинки. Про це повідомила мама однієї з українських дівчаток.

 

Раніше повідомлялось, що саме він заборонив дітям з України чи не все українське.

“Дуже багато людей підтримали батьків дівчаток і самих дівчаток. Велику лепту внесла українська діаспора в Болгарії, вони запропонували свою допомогу і підтримку. Сьогодні після обіду український консул був у таборі” Містраль “, – зазначила мама.

Також вона повідомила, що кривдник при всіх вибачився перед українськими дівчатками, але розгляд справи ще не закінченo.

За її словами, в телефонній розмові з Оленою Лакійчук, мамою однієї з постраждалих дівчаток, консул сказала, що пишається нашими дітьми та їх вчинками.

Нагадаємо, група українських дітей з приводу Дня прапора, який якраз відзначався в Україні, одягли в їдальню табору національний одяг. Аніматор Ігор Абессінов, побачивши дітей, підлетів до них і в наказовому порядку вимагав, щоб вони зняли вишиванки. Раніше він заборонив дітям з України чи не все українське. Зокрема, школярі, які побажали виступати на одному з конкурсів з українською піснею, отримали категоричну відмову від керівника. “Співайте російською або англійською”, – процитували діти розпорядження Абессінова.

МЗС України направило ноту в зовнішньополітичне відомство Республіки Болгарія з проханням дати правову оцінку діям Ігоря Абессінова, провести розслідування цього інциденту і вжити заходів, щоб не допустити подібних випадків у майбутньому.

Ігор Абессінов
Ігор Абессінов
Ігор Абессінов
Ігор Абессінов
Ігор Абессінов

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається