Світовий конгрес українців вітає рішення США та ЄС запровадити нові санкції проти Росії

Четвер, 17 липня 2014 07:31 Автор  Оксана Козак
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Світовий Конґрес Українців вітає рішення США та Європейського Союзу запровадити проти Росії додаткові санкції у зв’язку з її зухвалою агресією щодо України

 

«Той факт, що такі рішення були скоординовані, дає Росії чіткий сигнал про те, що вона мусить не порожніми заявами, а конкретними діями дотримуватись своїх міжнародних зобов’язань», - йдеться в заяві.

Як зазначили в СКУ, США запровадили санкції проти відомих російських банків і енергетичних компаній, а ЄС заморозив нові програми фінансування ЄС для Росії. Також Євросоюз готує список осіб та компаній, які підтримують дії, що порушують  територіальну цілісність України, а зокрема пов’язані з незаконною анексією Криму та дестабілізацією в східній Україні.

При цьому в СКУ зазначають, що замість того, щоб прислухатися до явного заклику міжнародного співтовариства та розпочати деескалацію в Україні, Росія вже погрожує своїми санкціями.

«Світовий Конґрес Українців закликає ЄС негайно підготувати список осіб та компаній Росії, які підтримують підрив територіальної цілісності України, та запровадити проти них санкції, подібні до тих, які сьогодні прийняли США. Тільки такими діями ЄС дасть відчути Росії, що є серйозні наслідки за порушення міжнародного права, та забезпечить мир і стабільність у Європі», - заявив президент СКУ Евген Чолій.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається