Парад вишиванок в японської столиці Токіо. Відео

Середа, 02 липня 2014 05:56 Автор  Марта Патика
Оцініть матеріал!
(2 голосів)

У День Конституції України українці та їхніх японських друзі пройшли у вишиванках центральними вулицями японської столиці.

Багато учасників прийшли з дітьми, дехто навіть приїхав з інших регіонів Японії. Таким чином японці довели, що навіть самий дальній куточок планети стежить за подіями в Україні.

Організатором заходу є спільнота українців в Японії «Краяни». Захід підтримав дипломатичний сектор Посольства України в Японії і надзвичайний і повноважний Посол Ігор Харченко та місія Української православної церкви Київського патріархату. Не тільки українці і японці, а й американці та інші туристи приєдналися до ходи.


Як зазначають учасники, цьогорічний марш у вишиванках у Токіо — це вже продовження своєрідної традиції, започаткованої торік, коли в день проголошення Декларації про незалежність України до центру японської столиці вийшли кілька десятків українців у традиційних строях чи просто з якимось національним елементом вбрання. Цьогоріч зі зрозумілих причин увага до маршу у вишиванках на честь Дня Конституції в японському суспільстві більша, ніж раніше. Свідченням цього став, зокрема, репортаж про парад на одному з найпопулярніших каналів місцевого телебачення — NHK.

Завершився захід у парку Хібія, де учасники ходи заспівали Державний гімн України. Разом з ними співали і японці, яких забезпечили українським текстом у транскрипції латиницею.

Фото: ukr.embassy.japan

 

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається