Українець передав 60 тисяч доларів на потреби армії

Четвер, 26 червня 2014 05:55 Автор  Марта Патика
Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Актор канадського "Цирку Дю Солей" Віктор Кі їздив по США, розказуючи правду американцям про Україну і збираючи гроші на захист рідної землі.

Віктор Кі передав на потреби української армії 60 тисяч доларів, повідомляє сайт українців світу "Стожари".

45-річний Віктор Кі у дитинстві мав прізвище Кіктєв, родом з Прилук. У 1989 році вступив до Київської академії естрадного та циркового мистецтва, пізніше виїхав до Франції, зараз мешкає у Флориді (США).

Втім, незважаючи на відстань, не забуває про Україну. Навіть свій автомобіль розмалював у жовто-блакитні кольори, а на капоті розмістив зображення тризуба. Окрім того, на машині присутній напис "Неlр Ukraine".

 

 

Читайте також: Міла Куніс заявила, що не вважає себе українкою

"Спочатку син збирав гроші на допомогу сім'ям, рідні котрих загинули на Майдані. Збирав кошти від Сан-Франциско до Нью-Йорка, а це 4000 миль (більше 6000 кілометрів). У першу чергу гроші давали тим родинам героїв Небесної сотні, які, на нашу думку, більше потребують фінансової допомоги. Хоча це не поверне їм втрачених рідних, але хоч якась допомога", - повідомила мати артиста Лариса Цибульська, яка мешкає у США.

Зараз Віктор Кі продовжує збирати гроші для армії, хоча в Прилуках востаннє був дуже давно.

"Хотілося б, щоб і наша країна (Україна) думала про це, а не лише громадяни, котрі живуть далеко від Батьківщини", - впевнена мама циркача.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається