У Нотр-Дам-де-Парі молилися за мир в Україні та відправили літургію за загиблими українцями

Понеділок, 16 червня 2014 06:32 Автор  Оксана Козак
Оцініть матеріал!
(2 голосів)

У Нотр-Дам де Парі (Собор Паризької Богоматері) у неділю відбулася вечірня Божа літургія за мир в Україні та вшанування пам'яті загиблих українців.

Участь у богослужінні взяли представники української діаспори, поляки, литовці, латвійці, парижани та гості французької столиці, дипломати та журналісти.

Генеральний вікарій Паризької архиєпархії архієпископ Бруно Лефевр Понталіс прочитав молитву: «Господи, Боже Всемогутній, довіряю Твоєму милосердю душі українських загиблих солдат, які віддали своє життя, захищаючи свою Батьківщину i пролили свою кров, обороняючи не лише Україну, а й святу віру. Нехай це їхнє мучеництво, здійснене в захисті віри та землі рідної, визволить їхні душі з чистилища і випросить їм вічну нагороду в небі...».

Французька католицька церква також приєднається до українських церков у літургії за мир в Україні та вшанування пам'яті загиблих на сході України. Божа літургія проходила під головуванням архієпископа Бруно Лефевра Понталіса та священика Паризького собору Святого Володимира отця Михайла Романюка.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається