Підтримай фестиваль «УКРАЇНСЬКОЇ КУЛЬТУРИ В СЛОВЕНІЇ БЕРЕГИНЯ»

Понеділок, 19 травня 2014 07:34 Автор  Галина Маловшек
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Фестиваль «УКРАЇНСЬКОЇ  КУЛЬТУРИ  В  СЛОВЕНІЇ  БЕРЕГИНЯ» –Дорогі друзі!  Тільки  разом  спільними  силами  ми  зможемо  все.

Звертаємось до всіх, хто не байдужий до життя українців у діаспорі. Діаспора в Словенії – небагаточисельна. Проте, тут проживає молоде покоління, яке продовжує берегти українські традиції та звичаї, які їм передалb   батьки.  Цього року в Словенії  українське товариство «Берегиня» проводить ІІ Міжнародний   фестиваль Української  культури  в  Словенії  »Берегиня  «  який  проходитеме  під гаслом  «За мирну, єдину та процвітаючу Україну», приурочений 200-ій річниці від дня народження Тараса Шевченка. Фестиваль буде проходити 12-15 черівня в м.Жалєц . Мета фестивалю однозвучна з назвою, проте ми хочемо ширше показати світовій спільноті нашу українську пісню, танець та культуру загалом. Тому маємо бажання запросити художні та мистецькі колективи з України. Просимо не байдужих людей фінансової підтримки для харчування та проживання гостей. Можливо, хтось може профінсувати чи забезпечити транспортом з України до Словенії учасників. Прохання зголоситися  на електронну почту  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

А зробите це ви можете, надіславши будь-яку суму на розрахунковий рахунок:IBAN :  SI566100-0000'3742-122BIC:HDELSI22/Delavska hranilnica d.d.,LjubljanaNAME:  DRUŠTVO UKRAJINCEV SLOVENIJEADRES: SLANDROV TRG 40,3310 Žalec

Призначення платежу: розвиток Міжнародного культурного фестивалю « УКРАЇНСЬКОЇ  КУЛЬТУРИ  В  СЛОВЕНІЇ  БЕРЕГИНЯ ».

Зичимо вам радості і дякуємо за розуміння.

З повагою голова українського  товариства «Берегиня»

Галина Маловшек.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається